Hedefim Sensin filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Hedefim Sensin filmi nerede çekildi?

Ata Demirer’in senaryosunu kaleme aldığı Hedefim Sensin’in direktör koltuğunda Kıvanç Boruönü oturuyor.

HEDEFİM SENSİN SİNEMASININ KONUSU NEDİR?

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın kıssasını mevzu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Epey geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve vakitte tekrar kendisini tutamaz. Fakat bu sefer başına büyük bir sıkıntı alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası birinci kere ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen yalnızca Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da değişik bir hal alır.

HEDEFİM SENSİN SİNEMASININ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Hedefim Sensin’in oyuncu takımında Cet Demirer, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Zeynep Alkan, Bilge Yenigül ve Tarık Ünlüoğlu yer alıyor.

HEDEFİM SENSİN SİNEMASI NEREDE ÇEKİLDİ?

Filmin çekimleri İstanbul ve Gökçeada’da gerçekleşti.

HEDEFİM SENSİN SİNEMASINDA ÇALAN ŞARKILAR

İzmirli Volkan’ın Acelem Yok müziği sinemada kullnaıldı ve sinemanın yayınlandığı periyotta izleyiciler tarafından çok sevilmişti. Sinemada çalan bir öteki müzik olan “Bahçe duvarından aştım” Cet Demirer tarafından seslendirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir