Eleştirilerden başı döndü: O daha çocuk… Gecelikle partiye mi götürdün!

ÜÇ ERKEKTEN SONRA TEK KIZ
1999 yılında evlenen çift, geçtiğimiz hafta da evlilik yıl dönümlerini kutladı. Lakin onun çabucak akabinde ünlü çiftin kutlayacak diğer bir memnun olayı daha vardı: Tek kızlarının yani Harper Seven’in yeni yaşı.

Nicola Anne Peltz ile evlendirdikleri en büyük oğulları Brooklyn, Cruz ve Romeo isminde üç tane erkek çocukları olan çift, son olarak 2011 yılında bir de kız çocuk sahibi oldu.

Beckham çiftinin tek kızı Harper Seven, 2011 yılında dünyaya gözlerini açtı. Daha doğmadan evvel bütün dünyanın ilgisi küçük kızın üzerinde toplanmıştı. 

ARTIK GENÇ KIZ OLMA YOLUNDA
Böylesine ünlü bir aileye mensup olduğu için daha dünyaya gelmeden kamuoyunun ilgisini üzerinde toplayan o bebek artık büyüdü ve genç kız olma yolunda birinci adımlarını atmaya başladı.

Victoria ve David Beckham’ın tek kız Harper Seven, geçen hafta bir dizi kutlamayla 12 yaşına girdi. Beckham çifti, tek kızları için bir erken doğum günü kutlaması düzenledi.

Çok uzun sürmeden uzunluğu annesini geçecek üzere görünen Harper onuruna gerçekleşen bu kutlamanın fotoğraflarını da toplumsal medya sayfasından bol bol paylaştı Victoria Beckham.

O paylaşımlardan anlaşıldığı kadarıyla da aile, lüks bir kafede toplandı. Harper da bu özel gününde artık genç kızlığa adım attığının bir göstergesi olan biçimde giyindi Görünümünü de tekrar ünlü bir markanın değerli çantasıyla tamamladı.

KIYAFETİ TENKİT KONUSU OLDU
Tabii ki daha 12 yaşına giren Harper’ın o gün kullandığı 2 bin 700 dolarlık çanta olay oldu. Küçük bir kız için her ne kadar güçlü bir aileye sahip olsa da bu kadar değerli aksesuar kullanmanın fazla olduğunu savunanlar çıktı.

Ama Harper’ın o gün giydiği kıyafet, doğum günü kutlamasının en çok eleştirilen detayı oldu. Harper, yeni yaşı gururuna modacı annesi Victoria’nın kendisi için özel olarak tasarlayıp diktirdiği uçuk pembe bir kıyafet giydi. 

Küçük kızın giydiği elbise ise çok önemli tenkitlere amaç oldu. Olağan ki o tenkitler Harper’a değil annesi Victoria Beckham’a yönelikti.

12 YAŞINDA BİR ÇOCUK İÇİN UYGUN DEĞİL
Harper Seven’ın elbisesinin bu kadar eleştirilmesinin nedeni geceliğe ya da iç çamaşıra benzetilmesiydi. Birçok kişi toplumsal medyada bu kıyafetin şimdi 12 yaşındaki bir çocuk için uygun olmadığını savundu.

Bir kullanıcı “O bir çocuk… Ancak gecelik giymiş. bu gerçek değil” diyerek görüşünü tabir etti. Çoklukla bayanlardan oluşan bu kümeye dahil bir diğeri da”İç çamaşırına benzeyen bu elbise bir çocuk için uygun değil” diye yazdı.

Bir diğeri da “Küçük kızın 16 yaşında olduğunu sandım. Giydiği o elbise onu olduğundan daha büyük göstermiş” diyerek görüşünü tabir etti.

MAKYAJ YAPMAMASI PUAN TOPLADI: Bunun yanı sıra Harper Seven’ın makyaj yapmamasını beğenenler de çok sayıdaydı. Bu bireyler, iç çamaşırı gibisi bir elbise giyen Harper’ın en azından makyaj yapmamasını alkışlanacak bir hareket olarak kıymetlendirdi. 

YENGESİ UZAKTAN KUTLADI: Bu ortada kutlamada Harper’ın büyük ağabeyi Brooklyn ile karısı Nicola yoktu. Fakat onlar da ABD’den toplumsal medya aracılığıyla küçük kızın yeni yaşını kutlamayı ihmal etmedi.

?

Harper’ın en büyük ağabeyi Brooklyn da küçük kardeşinin yeni yaşını toplumsal medyadan kutladı. 

‘ARKADAŞLARI NEREDE?’
Harper’ın yeni yaşıyla ilgili olarak annesinin yaptığı paylaşımlarda kelam konusu edilen öteki bir detay daha vardı. Bir takipçi “Harper’ın arkadaşları nerede? Hiç birini görmedik” diye bir yorum yazdı.

Buna bir kullanıcı “Çünkü ailesi, arkadaşlarıyla çekilen fotoğraflarını toplumsal medyada paylaşmıyor. Bu durum, Harper’ın arkadaşı olmadığı manasına gelmez” diyerek cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir